Sparing partner

Dajemy Państwu możliwość znalezienia partnera sportowego do gry w tenisa lub squash`a. Korzystając z naszej tablicy nie będą musieli Państwo odkładać gry na później, dodatkowo każda sportowa para zyskuje na cenie godziny gry 10% rabatu. Zapraszamy.
zagraj ze mną
autor: Agnieszka
Data dodania: 2017-04-06
Czesc, Szukam partnerki do gry w tenisa (raz-dwa razy) w tygodniu na terenie Katowic.
zagraj ze mną
autor: Marcin
Data dodania: 2016-09-23
Hej :) Poszukuję zapaleńca do sparingów i wspólnych treningów; ostatnio miałem małą przerwę, ale chciałbym wrócić do regularnej gry, parę ładnych lat praktyki na kortach mam, więc poziom w okolicach średniozaawansowanego :p Katowice i okolice
zagraj ze mną
autor: Łukasz
Data dodania: 2016-05-27 | E-mail: lucas88-pro@wp.pl
Witam! Poszukuje partnera / partnerki do gry w tenisa ziemnego. Z okolic Katowic, Bytomia, Chorzowa, Radzionkowa. Wiek nie ma znaczenia.
zagraj ze mną
autor: Kriss
Data dodania: 2016-05-20 | E-mail: herman.ted@gazeta.pl
Cześć. Poszukuję osoby do regularnej gry w squasha 2 lub 3 x w tygodniu. Najchętniej w Rudzie Śląskiej Maximus lub Gliwice. Mój poziom to podstawowy +. Godziny do uzgodnienia.
zagraj ze mną
autor: Florek
Data dodania: 2016-03-11 | E-mail: florentyn@simplusnet.pl
Poszukuje sparingpartnera ( -ki, jeszcze nigdy na korcie nie przegrałem z dziewczyną, ale będzie mi miło jak przegram :-)) do pogrania od wtorku do piątku w godzinach od 10 do 15 na kortach krytych w Bojkowie, Roju, Wodzisławiu albo Raciborzu w sezonie zimowym. Napisali mi średniozaawansowany w TIME4TENNIS. pozdrawiam i do zabaczenia na korcie :-)
zagraj ze mną
autor: Hubert
Data dodania: 2016-02-21 | E-mail: speedwayphoto@gmail.com
Poszukuję sparingpartnera do gry w tenisa w Warszawie. Preferowane lokalizacje do gry to Spójnia bądź DeSki. Terminy do dogadania. Mój poziom NTRP to 4,0. 2-3 runda turniejów amatorskich.
zagraj ze mną
autor: Mateusz
Data dodania: 2016-01-29
Witam, poszukuję sparingpartnera do gry w squasha.
zagraj ze mną
autor: Magda
Data dodania: 2016-01-17 | E-mail: magda_ml@interia.pl
Chętnie zagram w squasha, poziom początkujący, mogę grać w Gliwicach - w miarę regularnie
zagraj ze mną
autor: Madzia
Data dodania: 2016-01-16 | E-mail: madjamia@gmail.com
Czesc, poszukuje osoby, ktora regularnie raz w tygodniu pogralaby ze mna :) Gralam przez wiele lat, niestety musialam zakonczyc gre, do ktorej bardzo chcialabym powrocic. Poziom sredniozaawansowany. Znajomi nie maja tyle czasu, a i ja pracuje w nieregularnych godzinach. Gliwice i okolice ! Kontakt najlepiej droga mailowa :) Do zobaczenia na korcie !
zagraj ze mną
autor: bartek
Data dodania: 2016-01-01
Chętnie zagram, gram czwarty rok, w miarę regularnie.

Aktualności

Liga dla dzieci i młodzieży- WRZESIEŃ (2020-09-13)

Świetny turniej pełnej dobrej energii, rywalizacji za nami. Gościliśmy dzisiaj 32 zawodników. Prawie 30 godzin gry. Było bardzo pozytywnie, uczestnicy wspierali się, można by rzec, że atmosfera ... (więcej)

Liga dla dzieci i młodzieży - 13.09! (2020-09-02)

Zapraszamy do zapisów! (więcej)
wykonanie: kotonski.pl
Menu